اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

پیوندها

 

معرفی کتاب

نام اثر: مفاتیح الحیاة
نگارنده: آیت الله جوادی آملی
انتشارات: نشر اسرا

 

حجت الاسلام انتظاری ضمن تبریک به مناسبت سالروز ولادت پیامبر گرانقدر اسلام و رییس مذهب تشیع از فرماندار و حاضرین در جلسه برای تشکیل شورای موثردر عرصه فرهنگی برای معارفه حجت الاسلام غفاری تقدیر کرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران عنوان کرد: وحدت با محوریت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و در حال حاضر حول محور ولایت فقیه اتفاق می افتد و در هر شهرستان امام جمعه نماینده رهبری هستند.

وی افزود به برکت انقلاب اسلمی در حال حاضر در 900 شهر نماز جمعه برپا می شود.

حجت الاسلام انتظاری تاکید کرد: کلاردشت با توجه به تلاش های حجت الاسلام مقیسه هنوز مصلا و دفتر امام جمعه ندارد، مردم وقتی از همه جا نا امید شوند مطالبات خود را به امام جمعه ارائه می دهند بنابراین کمک مسئولین برای رفع این مشکل و حضورشان در نماز جمعه ضروری است.

امام جمعه با قرائت چند روایت از برخورد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) با دیگران از مدیران خواست که این رفتار را سرلوحه خودشان قرار دهند از جمله شرکت در تشییع جنازه، عیادت از مریض، تبسم و گشاده رویی، سلام کردن و سخنرانی کوتاه

حجت الاسلام غفاری خاطر نشان کرد: شاید افراد حاضر در نماز جمعه به صورت مستقیم 500 نفر باشند اما به طور غیر مستقیم با 2000 الی 3000  نفر در ارتباط است چون از نمازگزاران می پرسند که این هفته چه اتفاقی در نماز جمعه رخ داده است.

فرماندار با اشاره به پیشرفت کشور در سایه وحدت گفت: نماز جمعه نماد واقعی کلیدواژه ی وحدت است اهل بیت (سلام الله علیها) از حق قانونی خود گذشتند امام علی (علیه السلام)  برای حفظ اتحاد مسلمین نمازجمعه را پشت سر خلفا اقامه می کردند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید